Mūsu filozofija

Ir lieliski ceļot, apmetoties luksusa viesnīcās ar nevainojamu interjeru un labi apmācītu personālu, taču, kā tas bieži notiek, tās nosaukums nepaliek atmiņā un attēli tiek sajaukti ar citiem līdzīgiem. Tajā pašā laikā visiem ir kāds stāsts par mazu vienkāršu viesnīcu, kurā bija neliela koplietošanas zāle, kur varēja iedzert tēju un papļāpāt ar kaimiņiem. Viņi vienmēr izrādās neparasti cilvēki, un vienkārša saruna kļūst tik dziļa, dziedinoša, atklājot svarīgas patiesības.

Šī vienkāršība un sirsnība ļauj no jauna ieraudzīt dzīvi, apkārtējos cilvēkus un sevi. Šādas vietas kļūst par interesantu cilvēku pievilkšanas vietu, vietu, kur gribas atgriezties atkal un atkal, lai piedzīvotu kaut ko tālu no žurnālu vākiem un Instagram ierakstiem, kaut ko īstu un jēgpilnu, sajustu vienotību ar līdzīgo un dažādības vērtību. Mēs esam savstarpēji saistīti, mēs krustojamies, savijamies, esam daļa no liela plāna, ko sauc par Dzīvi.

Mēs esam pārliecināti, ka, uzticoties Visumam, tā harmonijai un bezgalīgajai gudrībai, sajūtot vienotību ar apkārtējo pasauli, pozitīvas pārmaiņas, iedvesma un negaidītas atziņas noteikti atnāks. Un kas zina, varbūt Jūrmalā un mūsu mājīgajā viesnīcā pavadītais laiks dos sākumu kaut kam neparastam.